DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Velvet III.: 5. a 6. epizóda

10. 12 2018 18:20 | Alexandra Stahlová
Velvet III.: 5. epizóda
Velvet III.: 5. epizóda Foto: Eurokim

Cristina sa chystá vybrať si otca svojho dieťaťa – áno, presne toho istého dieťaťa, ktoré vraj už dávno čaká s Albertom!

Hoci sa to Raúl (Asier Etxeandia) bojí priznať aj sám pred sebou, je nadšený z Albertovho (Miguel Ángel Silvestre) nápadu spojiť pri tvorbe novej kolekcie svoje sily s Phillipem Rayom! Teda, samozrejme, s Anou (Paula Echevarría) a jej tímom, čo však stále vie len hŕstka zasvätených. Teda, medzičasom opäť o čosi väčšia hŕstka, pretože Jonás (Llorenç González) do tajomstva zasvätí i Pedra (Adrián Lastra)... Mateo (Javier Rey) je rozladený, keď zistí, že Bárbara (Amaia Salamanca), ktorá už dávno mala byť preč, usporiadala v jeho byte akúsi párty. A bol by nepochybne ešte viac, keby vedel, že hosťami sú výlučne muži, z ktorých sa Cristina (Manuela Velasco) chystá vybrať si otca svojho dieťaťa – áno, presne toho istého dieťaťa, ktoré vraj už dávno čaká s Albertom! Blanca (Aitana Sánchez-Gijón) je v šoku, keď ju Alberto pri prezentácii novej návrhárskej hviezdy Velvetu v úzkom kruhu sprisahancov zasvätí do Aninho tajomstva!

Doňa Aurora (Cristina de Inza) pochopiteľne vôbec nie je nadšená, keď jej Ana oznámi, že dostala životnú šancu vo Velvete a už pre ňu viac nebude pracovať – prepustí ju zo svojich služieb len a len vtedy, ak jej do konca týždňa dodá ďalších 15 nových modelov! Albertovi zase deň pokazia nečakané komplikácie v podobe Bárbary a Cristiny, ktoré začnú pracovať vo Velvete. No ani ony nezostanú ušetrené – Bárbaru rozladí fakt, že sa naozaj bude musieť odsťahovať z Mateovho domu a Cristinu zase správa, že Alberto požiadal o rozvod...

No najhorší deň bez debaty čaká Patriciu (Miriam Giovanelli), ktorá sa zrazu stane nikým, navyše s množstvom dlhov, ktoré nemá ako zaplatiť, a... Bez strechy nad hlavou!

Ťažko povedať, či je Alberto zaujímavou koncepciou novej kolekcie, ktorú mu predostreli Raúl s Anou nadšený, alebo nie... Keď sa totiž na scéne objaví akýsi neznámy chlapík, ktorého im predstaví ako otravného dodávateľa topánok, rýchlo ich vypoklonkuje zo svojej kancelárie, aby v nej mohol trénovať... Step! Estebanove (Ginés García Millán) špinavé plány s Velvetom by mohol vážne ohroziť príchod jeho dcéry do Madridu. Na Mateovu zlosť si Bárbara a Cristina nevyberú z množstva uchádzačiek vhodnú sekretárku, ale rozhodnú sa pre nový pohovor s výlučne mužskými kandidátmi! Rita (Cecilia Freire) je každým dňom viac a viac frustrovaná z Pedrovej mamy, ktorá ich pôvodne len prišla pozrieť, no už viac neodišla!

Keď sa Jonásovi s Pedrom podarí rozbiť Bárbarinu repliku Milótskej Venuše, o hlavu a miesto neprídu len vďaka ostrovtipu dona Emilia (José Sacristán)... Patriciino poníženie dosiahne nový vrchol – je totiž nútená presťahovať sa do Velvetu! Ako prvý to zistí Jonás, ktorý po nociach chodieva tajne telefonovať Luise (Manuela Vellés)...

Alberto pripraví Ane k narodeninám dojímavé prekvapenie, na ktoré nikdy nezabudne – inšpiruje sa pritom ich spoločným nezabudnuteľným zážitkom z detstva!

Sledujte v utorok, 11. decembra, o 17.00!

Komentáre ( 0)