DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Velvet III.: 9. a 10. epizóda

12. 12 2018 18:20 | Alexandra Stahlová
Velvet III.: 9. epizóda
Velvet III.: 9. epizóda Foto: Eurokim

Ana je zúfalá, pretože Cristina stále viac a viac vystrkuje pazúriky – a evidentne jej nejde o nič iné, len o pomstu!

Vysnívané hodiny tanca dona Emilia (José Sacristán) sa skončia skôr, ako sa vôbec stihli začať – vďaka Pedrovi (Adrián Lastra) a Jonásovi (Llorenç González), ktorí sa opäť raz správajú ako trojroční... Všetci vo Velvete sú úplne vedľa, keď o sebe po dlhšom čase opäť dá vedieť Luisa (Manuela Vellés) a oznámi ich, že ich príde pozrieť! Rita (Cecilia Freire) má pocit, že zošalie, pretože doňa Conchi (Rosario Pardo) sa rozhodne u nich zostať ešte o čosi dlhšie – a Rita správne tuší, že ono „čakanie na výsledky“ je len falošná zámienka... Spolupráca Raúla (Asier Etxeandia) a Any (Paula Echevarría) sa každým dňom viac a viac komplikuje – ako inak, predovšetkým kvôli Cristine (Manuela Velasco) a jej predstieranému tehotenstvu, ktoré ako Damoklov meč visí nad všetkým, čoho sa Ana a Alberto (Miguel Ángel Silvestre) čo i len letmo dotknú! Náhrada za Luisu, Estebanova (Ginés García Millán) arogantná dcéra Lucía (Charlotte Vega), zmení Ritin už i tak dosť komplikovaný život na menšie peklo – práve ona ju totiž dostane na starosť! Mateo (Javier Rey) len ťažko skrýva, ako veľmi žiarli na Victora (Raúl Arévalo) a jeho domnelý záujem o Claru (Marta Hazas). Ktovie, ako by sa asi zatváril, keby poznal pravdu...?

Dobrá nálada Bárbaru (Amaia Salamanca) a Cristinu, trkotajúce o Cristininých záletoch, razom prejde, keď sa na scéne objaví ich nová partnerka Patricia (Miriam Giovanelli) podpichujúc ich, ako to len ona vie! No tentoraz sa im oplatí prehltnúť žlč a zabudnúť na svoju hrdosť, pretože vďaka Patricii sa im podarí nadchnúť pre spoluprácu zazobaného investora Valentína (Gorka Otxoa). Ana je zúfalá, pretože Cristina stále viac a viac vystrkuje pazúriky – a evidentne jej nejde o nič iné, len o pomstu, pretože Anu s neskrývaným potešením neustále ponižuje a robí jej napriek!

Opätovné stretnutie Luisy a Jonása po dlhom odlúčení je rozpačité a trochu... Trápne. Nielenže je z nej už totiž veľká hviezda, ale navyše to, čo kedysi medzi nimi bolo, aspoň z jej strany už zjavne vyprchalo...

Don Emilio už má plné zuby toho, že sa Pedro a Jonás správajú ako škôlkari a okrem ich vlastných trápení ich zjavne nič iné nezaujíma. Preto je rozhodnutý ísť sa v ich mene ospravedlniť učiteľke tanca, ktorej hodinu minule rušili, sám... Lucíin hlúpy plán sabotovať prácu v dielni a nechať sa vyhodiť, aby mala konečne pokoj, nevyjde - Rita, Ana a Luisa sa jej totiž rozhodnú kryť chrbát! Jonásovo srdce sa rozbije na tisíc kúskov, keď na Luisinej tlačovke zistí, že jeho láska má niečo so svojím manažérom – a Luisa mu krátko nato sama potvrdí, že je do toho muža už dlhšie zaľúbená... Keď hrozí, že Valentín odskočí od sľúbenej spolupráce, Patricia, s Raúlovou výdatnou pomocou, vytiahne naozaj nečakaný tromf - nevinnosť! Alberto a Ana sa rozhodnú, že už nepremárnia ani chvíľku, kým prebehne rozvod a... Budú bývať spolu!

Ani po tom, čo jej Alberto doniesol na podpis rozvodové papiere, nie Cristina pripravená kapuitulovať. Práve naopak, je rozhodnutá bojovať o to, čo považuje za svoje šťastie všetkými prostriedkami, a tak opäť zvedie Victora! Alberto sa rozhodne staviť budúcnosť Velvetu na jedinú kartu – doslovne. O tom, či dostane šancu uzavrieť obchod s jedným z najvplyvnejších mužov krajiny, sa totiž má rozhodnúť pri partii pokru v kasíne! Done Conchi sa veľmi dotkne, keď niekto konečne raz slušne, no veľmi rázne a jednoznačne odmietne jej snahu organizovať mu život – a prekvapivo je to akurát gavalier don Emilio! No keď napokon prasknú nervy aj Pedrovi, pochopí, že sa stala svokrou, z akej mala pred rokmi sama nočné mory...

Mateo je úprimne zdesený, keď Alberto na svoje víťazstvo staví svoju česť, všetku hotovosť, auto a napokon aj... Módny dom!

Sledujte vo štvrtok, 13. decembra, o 17.00!

Komentáre ( 0)