DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Smutný koniec minulého roka pre Alberta z Velvetu: Prišiel o najbližšiu osobu

22. 01 2019 15:30 | jt
Miguel Ángel Silvestre
Miguel Ángel Silvestre Foto: Instagram Miguel Ángel Silvestre

Sexy herec mu adresoval nádherné slová lásky.

Koncom novembra minulého roka sa španielsky sympaťák Miguel Ángel Silvestre (Alberto z Velvetu) nevedel dočkať vianočných sviatkov, kedy už konečne bude so svojou milovanou rodinou.

Vtedy ešte netušil, že o pár dní na to, príde o jedného z rodičov. 11. decembra 2018 totižto naposledy vydýchol jeho otec, ktorý zomrel po dlhej chorobe vo veku 65 rokov. Miguel Ángel tak musel prerušiť pracovné povinnosti v Los Angeles a odcestovať do španielskeho Castellónu, aby sa mohol poslednýkrát rozlúčiť s mužom, ktorý mu dal život.

Na sociálnej sieti zverejnil seriálový Alberto fotografiu z detstva so svojím dnes už zosnulým oteckom a sestrou Maríou. Pripísal k nej aj nádherné slová plné vďaky a lásky.

"Môj otec mi dal život. Venoval mi svoj čas na spánok pri viac než jednej príležitosti. Spomínam si na jedno leto, keď som ho zobudil o druhej v noci, pretože moja priateľka sa zamilovala do niekoho iného a on sa so mnou prechádzal po pláži až do 7:35 ráno," napísal.

"Nikdy ma nepožiadal o nič na oplátku, napriek tomu, že som minul väčšinu jeho peňazí na svoj sen stať sa profesionálnym tenistom.  Veľmi mu záležalo na tom, aby som bol šťastný a mal príležitosti, ktorých sa jemu nedostalo. Som veľmi šťastný, že som mal takého úžasného otca," pokračoval herec vo svojich spomienkach.

"Na pohrebe som zistil, že môj otec ovplyvnil životy mnohých ľudí. Bol nesmierne láskavý. Môj otec a priateľ, ktorému som zavolal vždy, keď som sa potreboval podeliť o svoje pocity, navždy odišiel. Ďakujem ti, otec. Odpočívaj v pokoji," dodal na záver.

Miguel Ángel s otcom v auguste 2018

Sledujte seriál Velvet - v pondelok až piatok po 13:00 na Doma!

Komentáre ( 0)