DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Velvet IV.: 3. až 4. epizóda

11. 01 2019 14:30 | Alexandra Stahlová
Velvet IV.: 3. a 4. epizóda
Velvet IV.: 3. a 4. epizóda Foto: Eurokim

Nik netuší, že atraktívna Adele, ktorá prišla zo zámoria, pracuje pre niekoho, koho všetci dobre poznajú!

Hoci Mateo (Javier Rey) spočiatku protestuje a vymýšľa si tisíc dôvodov, prečo Enzovu (Frank Crudele) ponuku vrátiť sa do Velvetu odmietnuť, napokon ju rád prijme – a navyše sa mu návrat vďaka Ane (Paula Echevarría) a Enzovej veľkorysosti podarí naozaj vo veľkom štýle! Hoci nikto nebral Jonása (Llorenç González) vážne, keď vravel, že vie šiť, Raúlovi (Asier Etxeandia) a Blance (Aitana Sánchez-Gijón) stačí tridsať sekúnd, aby pochopili, že Raúlovým novým krajčírom nemôže byť nik iný. Enriquemu (Diego Martín) sa nechtiac podarí uraziť namysleného fešáka Humberta (Aitor Luna), no Cristina (Manuela Velasco) zachráni situáciu, keď mu povie o veľkej slabosti, čo preňho má dvorný návrhár Velvetu Raúl – a vzápätí opäť, keď si Humberto a Raúl vôbec, ehm, „nepadnú do rany“. A to je ešte slabý výraz... Keď sa Marco (Francesco Testi) príde Ane ospravedlniť, je v tom háčik. Marco si totiž od jej novej konfekcie sľubuje predovšetkým peniaze. Veľa peňazí... A je pre ne ochotný obetovať čokoľvek – aj ubytovňu zamestnancov.

Nik netuší, že atraktívna Adele (Paula Prendes), ktorá prišla do Velvetu zo zámoria kvôli Aniným modelom, pracuje pre niekoho, koho všetci dobre poznajú! Rita (Cecilia Freire) nedokáže povedať pravdu o svojom zdravotnom stave ani Pedrovi (Adrián Lastra), ani Ane... Keď Patricia (Miriam Giovanelli) zistí, čo je dôvodom jej častých nevoľností, rozhodne sa to pred všetkými tajiť, kým, ehm... Nezariadi všetko potrebné. Na pohrebe done Aurory (Cristina de Inza) sa Emilio (José Sacristán) po rokoch opäť stretne s jej sestrou Petrou (Concha Velasco) – ženou, ktorú kedysi veľmi, veľmi miloval! Clara (Marta Hazas) zúri, keď miesto Marcovho asistenta, s ktorým už napevno rátala, namiesto nej získa niekto z jej najbližšieho okolia...

Už len jeden deň a do Madridu sa po dlhom čase vráti aj Carlos (Peter Vives), ktorý ako jediný pozná pravdu o Albertovom (Miguel Ángel Silvestre) osude. Pravdu, ktorú celé roky tají, aby mohol byť s Anou a malým Albertom (Aitor Calderón)!

Sledujte v pondelok, 14. januára, o 13.30 a v utorok, 15. januára, o 13.40!

Komentáre ( 0)