DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Velvet IV.: 1. a 2. epizóda

10. 01 2019 14:50 | Alexandra Stahlová
Velvet IV.: 1. a 2. epizóda
Velvet IV.: 1. a 2. epizóda Foto: Eurokim

Hoci nik nie je nadšený Cristininým návratom do Velvetu, prekvapivo zaboduje už svojím prvým návrhom!

Čas neúprosne letí... Už je to neuveriteľných päť rokov od chvíle, čo sa Ana (Paula Echevarría) stala návrhárkou módneho domu Velvet – a jej hviezda odvtedy neustále stúpa! Jej najväčšou radosťou a šťastím je však jej synček Alberto (Aitor Calderón)... Rita (Cecilia Freire) a Pedro (Adrián Lastra) sú spolu veľmi šťastní, no tiež nonstop na smrť unavení - ich rozkošné dvojičky Miguel (Alberto Roldan) a Jorge (Iker Mazón) sú totiž skutočné živé striebra! Niektoré veci sa však nemenia... Tak napríklad Patricia (Miriam Giovanelli) je stále vydatá za ťuťmáka Valentína (Gorka Otxoa) – a jej tajným milencom je stále Enrique (Diego Martín)! Cristina (Manuela Velasco) nie je o nič menej šialená, než pred rokmi. Napokon, po celý ten čas viac-menej putovala zo sanatória do sanatória... V poslednom období sa s dcérkou Cris (Naia Guz) usadila v Barcelone a vrátiť sa do Madridu ju primäla až smrť jej otca Gerarda (Pep Munné), ktorý svoj majetok, vrátane podielov vo Velvete, odkázal obom súrodencom rovným dielom. Pár vecí sa však v uplynulých rokoch zmenilo naozaj dramaticky! Tak predovšetkým Clara (Marta Hazas) a Mateo (Javier Rey)... Vlastne, niečo také ako Clara a Mateo už neexistuje. Mateo už dávno vo Velvete nepracuje a Clara, ktorá mu nevie prísť na meno, dnes chodí so svojím šéfom Marcom (Francesco Testi)!

Keď sa Ane opätovne nepodarí nadchnúť Marca pre myšlienku ponúkať vo Velvete i konfekciu, rozhodne sa obrátiť na jeho otca Enza (Frank Crudele). No nepôjde to bez pomoci starého priateľa Matea, ktorý je dnes šéfom najčítanejšieho magazínu v krajine... Rita je na pokraji zrútenia, pretože si je na 99,9 % istá, že je opäť tehotná! Hoci nik nie je nadšený Cristininým návratom do Velvetu, prekvapivo zaboduje už svojím prvým návrhom – aby sa tvárou Raúlovej (Asier Etxeandia) novej pánskej kolekcie stal herecký idol Humberto Santamaría (Aitor Luna)!

História sa občas opakuje naozaj pôvabným spôsobom - ako keď sa vo Velvete zoznámia malá Cris s malým Albertom... Tí si totiž padnú do oka navzdory tomu, že sa ich mamy nenávidia.

Sledujte v piatok, 11. januára, o 13.00!

Komentáre ( 0)