DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Velvet IV.: 7. a 8. epizóda

17. 01 2019 14:30 | Alexandra Stahlová
Velvet IV.: 7. a 8. epizóda
Velvet IV.: 7. a 8. epizóda Foto: Eurokim

Keď arogantný Humberto vytočí už i tak dosť rozrušeného Raúla do nepríčetnosti... Ten mu nečakane vrazí!

Človek, ktorý Carlosa (Peter Vives) nepozná, by ho určite považoval za úžasného chlapa, ktorý sa stará o Anu (Paula Echevarría) a malého Alberta (Aitor Calderón) len z čistej lásky, dobroty srdca a bez postranných úmyslov. A myslí si to i väčšina tých, čo ho roky poznajú, vrátane Any. Paradoxne len Cristina (Manuela Velasco), ktorá je rovnako posadnutá chorou láskou k Albertovi (Miguel Ángel Silvestre), ako Carlos k Ane, pozná pravdu. A plánuje z nej vyťažiť čo najviac! Blanca (Aitana Sánchez-Gijón) sa veľmi snaží byť Rite (Cecilia Freire) oporou, no obe vedia, že tou najväčšou by jej mali byť tí, čo o jej chorobe zatiaľ vôbec nevedia - Pedro (Adrián Lastra) a Clara (Marta Hazas)... Jonás (Llorenç González) má plné zuby toho, že ho bratranec neustále otravuje kvôli práci, o ktorú vôbec nestojí, pretože práca pre Raúla (Asier Etxeandia), akokoľvek náročná, je preňho splneným snom. Enrique (Diego Martín) si nemôže pomôcť – pri predstave, že by Patricia (Miriam Giovanelli) mohla mať dieťa s Valentínom (Gorka Otxoa), šalie od žiarlivosti! Ana, Emilio (José Sacristán) a Mateo (Javier Rey) by radi odkúpili priestory bývalého salónu a dielní po nebohej done Aurore (Cristina de Inza), aby zamestnanci Velvetu neprišli o svoju ubytovňu. Lenže bez Marcovho (Francesco Testi) súhlasu to nepôjde – a tomu tento plán vôbec nehrá do karát!

Keď sa Humberto Santamaría (Aitor Luna) konečne uráči prísť na prezentáciu novej Raúlovej kolekcie, ktorej tvárou má byť, je totálne na mol. Je zrejme len otázkou času, kedy sa niečo kolosálne pokašle. A ten moment nastane krátko po tlačovke, keď arogantný Humberto vytočí už i tak dosť rozrušeného Raúla do nepríčetnosti... A on mu nečakane vrazí! Nanešťastie sa Anine a Mateove obavy do bodky naplnia – Marco im je ochotný dať len polovicu peňazí, ktoré potrebujú na kúpu a renováciu vyhliadnutých priestorov, takže to vyzerá, že ich plán nemá šancu. Keď ju Clara necitlivo obviní, že je egoistka a pridá ešte ďalší neodpustiteľný bonmot, z Rity vyhŕkne strašná pravda, ktorá jej strelenú sestru úplne odrovná. No ešte viac informácia, ktorú dostane od Blancy – že Rita sa nechce dať operovať, aby nezruinovala rodinu! Keď sa Cristina dozvie, že Marco s Enriquem cielene sabotujú Aninu kolekciu konfekcie, skrsne jej v hlave nový plán...

Pedro je pokraji zrútenia, keď príde o mesačný plat a temer aj o prácu. No kým on sa utápa v sebaľútosti a o manželkinej chorobe stále nič nevie, Clara s Blancou sa rozhodnú konať. Patricia už má dosť Valentínových nežností, a tak ich rýchlo zarazí správou, že bude otcom!

Sledujte v piatok, 18. januára, o 13.25 v pondelok, 21. januára, o 13.25!

Komentáre ( 0)