DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Velvet IV.: 13. a 14. epizóda

25. 01 2019 14:05 | Alexandra Stahlová
Velvet IV.: 13. a 14. epizóda
Velvet IV.: 13. a 14. epizóda Foto: Eurokim

Carlos sľúbi Ane, že sa postará o prípravu svadby - čo znamená, že to prenechá svojej novej najlepšej kamarátke Cristine...!

Patricia (Miriam Giovanelli) je v šoku, keď Valentín (Gorka Otxoa) po vážnom zranení hlavy na poľovačke skončí v kóme. Nemôže sa zbaviť pocitu, že hoci Enrique (Diego Martín) tvrdí opak, má s tým niečo spoločné... Keď Mateo (Javier Rey), Jonás (Llorenç González) a Emilio (José Sacristán) konečne dorazia do nemocnice, lekári práve úspešne dooperovali Ritu (Cecilia Freire). Hoci ešte chvíľu trvá, kým sa preberie z narkózy a prešťastný Pedro (Adrián Lastra) a jej priatelia ju smú môcť navštíviť, jej ošetrujúci lekár má pred Pedra naozaj dobré správy... Čas rýchlo letí. Anini (Paula Echevarría) priatelia horúčkovito pracujú na oprave a dokončení priestorov jej novej dielne, Rita sa pomaličky zotavuje a podstupuje ďalšiu liečbu – a Patricia je stále nešťastnejšia a nešťastnejšia, pretože Valetínov stav sa vôbec nezlepšuje a jeho prognózy na uzdravenie sú viac-menej mizivé... Emilio je smutný, keď mu jeho dávna priateľka Petra (Concha Velasco) oznámi, že sa vracia do Argentíny. Bude mu veľmi chýbať... Rite a Ane je jasné, že Clara (Marta Hazas) stále miluje Matea, hoci sa vždy tvári a správa čudne, keď naňho príde reč - alebo možno práve preto!

Carlos (Peter Vives) už nemôže viac čakať, kým sa Ana bude môcť venovať prípravám svadby, a tak jej sľúbi, že sa o všetko postará sám! Čo v preklade znamená, že dovolí svojej novej najlepšej kamarátke Cristine (Manuela Velasco), aby to urobila namiesto neho! Čoraz frustrovanejší Marco (Francesco Testi), ktorý sa nedokáže zmieriť s Aniným úspešným napredovaním, ukáže svoju naozaj odpornú pravú tvár konečne aj pred Clarou, ktorej pomaly začína dochádzať, že rozísť sa s ním bolo zrejme to najlepšie, čo sa jej mohlo stať! Mateo ani nie je veľmi prekvapený, keď zistí, kto stojí za reportážou, ktorá má vytlačiť článok o Ane z titulky. Poriadne prekvapený však je, keď otvorí obálku, čo mu dnes doručili, a nájde v nej... List od Alberta (Miguel Ángel Silvestre)! Považuje to však len za kohosi naozaj nechutný žart...

Vďaka Jonásovi, pre ktorého je láska k futbalu temer rovnaká ako k šijaciemu stoju, sa zdravé jadro Velvetu zíde na futbalovom zápase – a niektorí, na vlastné prekvapenie i zdesenie, nielen v úlohe divákov... Enrique sa rozhodne dokončiť, čo sa mu na prvý pokus nepodarilo – definitívne sa zbaviť Valentína!

Sledujte v pondelok, 28. januára, o 13.20 a v utorok, 29. januára, o 13.30!

Komentáre ( 0)