DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Velvet IV.: 15. a 16. epizóda

29. 01 2019 14:20 | Alexandra Stahlová
Velvet IV.: 15. a 16. epizóda
Velvet IV.: 15. a 16. epizóda Foto: Eurokim

Spôsob, akým sa Clara a Mateo rozlúčia, hovorí jasnou rečou – tí dvaja sa ľúbia a patria k sebe...!

Mateovi (Javier Rey), ktorý hrdo vzdoroval Marcovým (Francesco Testi) špinavým ťahom a zostal lojálny k Ane (Paula Echevarría), hoci kvôli tomu prišiel o prácu, sa konečne podarí aspoň trochu pokročiť v pátraní po Albertovi (Miguel Ángel Silvestre), hoci stále celkom neverí, že nejde len o krutý žart. Horúca stopa vedie do newyorského salónu Silk – a presne tam sa Mateo rozhodne vycestovať! Marco zúri, pretože Anina kolekcia žne úspechy doma i v zahraničí. Dokonca i v jeho rodnom Taliansku jej udelili prestížnu návrhársku cenu Kaliope! A keďže Marco jej slaboch a úbožiak, ktorý neznesie prehru, rozhodne sa využiť Aninu neprítomnosť vo Velvete a urobiť ďalšiu do neba volajúcu špinavosť! Patricia (Miriam Giovanelli) má smolu, pretože namiesto očakávaného obrovského dedičstva po Valentínovi (Gorka Otxoa) musí čeliť obvineniam svojej svokry z cudzoložstva – čo sa podľa platnej legislatívy trestá väzením prvého stupňa, anulovaním manželstva, a tým pádom samozrejme aj všetkých Patriciiných nárokov... Jonás (Llorenç González) a Raúl (Asier Etxeandia) sú šťastní ako blchy – vďaka istému listu z Paríža. Petra (Concha Velasco) krátko pred odchodom do Argentíny vnukne Emiliovi (José Sacristán) a Blance (Aitana Sánchez-Gijón) myšlienku, ktorá sa im na prvé počutie zdá možno absurdná, no po dlhšom premýšľaní vôbec neznie tak scestne – že by sa mali zamyslieť nad povahou svojho vzťahu.

Marco a Cristina (Manuela Velasco) si možno myslia, že im ten kolosálny podraz, ktorý sa chystajú urobiť Ane, vyjde... Lenže nerátajú s Emiliom, ktorý je pripravený pohnúť svetom, ak to bude potrebné, aby Anu a jej záujmy ochránil! A nie je sám. Raúl ani nie je veľmi prekvapený, keď Humberto (Aitor Luna) konečne naberie odvahu a medzi štyrmi očami sa mu prizná, že sa mu páčia muži. Prekvapený však je, keď zistí, že toto poznanie v ňom prebudil on. Teda... Jeho bozk. Spôsob, akým sa Clara (Marta Hazas) a Mateo rozlúčia pred jeho odletom do Ameriky, hovorí jasnou rečou – tí dvaja sa nikdy nemali rozísť. Ľúbia sa a patria k sebe...!

Enriquemu (Diego Martín) a Patricii sa vypomstí, že si vôbec nedávajú pozor. Svedkom ich zakázanej lásky v plnej kráse sa totiž stane nielen Pedro (Adrián Lastra), ale i niekto, kto im môže poriadne zavariť! Módna prehliadka vo Velvete zožne zaslúžený úspech. Nanešťastie však tí, čo sa najviac vyhrievajú v žiari reflektorov, si ovácie naozaj nezaslúžia.

Sledujte v stredu, 30. januára, o 13.20 a vo štvrtok, 31. januára, o 13.40!

Komentáre ( 0)