DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Velvet IV.: 17. a 18. epizóda

31. 01 2019 14:20 | Alexandra Stahlová
Velvet IV.: 17. a 18. epizóda
Velvet IV.: 17. a 18. epizóda Foto: Eurokim

Predstava, že navždy odíde z Velvetu, s ktorým sú späté všetky najkrajšie chvíle jej života, Ane trhá srdce...

Patricii (Miriam Giovanelli) a Enriquemu (Diego Martín) sa ich trestuhodná neopatrnosť vypomstí. Do Velvetu totiž zavíta polícia, aby oboch vypočula v súvislosti so stále nevyjasnenou Valentínovou (Gorka Otxoa) smrťou – každého osve, samozrejme, aby sa nemohli dohodnúť na výpovedi... Po návrate z Talianska, kde prežila pár nezabudnuteľných dní s Ritou (Cecilia Freire), sa Ana (Paula Echevarría) vráti do Velvetu. Skvelá náladu ju, žiaľ, razom prejde po rozhovore s Emiliom (José Sacristán), ktorý jej povie o najnovšom Marcovom (Francesco Testi) podraze! Enrique pochopí, že spolčiť sa s Marcom bola obrovská chyba, keď jeho kumpán využije jeho nezávideniahodnú situáciu a pritlačí naňho, aby získal jeho podiel vo firme. Lenže studená sprcha čaká aj na Marca, keď mu nahnevaná Ana oznámi, že vo Velvete končí, čo má hneď aj v úmysle oznámiť všetkým španielskym médiám! Carlosovi (Peter Vives) neujde, že sa Cristina (Manuela Velasco) natoľko ponorila do príprav svadby, akoby nevestou ani nebola Ana, ale ona! Mateo (Javier Rey) je nešťastný, pretože sa zdá, že cestu za oceán absolvoval úplne zbytočne. Sídlo spoločnosti Silk síce nájde, no k jej majiteľovi sa nedostane...

Neustály stres, príšerný životný štýl a narastajúci strach si od Patricie vyberú boľavú daň – o dieťatko totiž napokon príde. Predstava, že navždy odíde z Velvetu, s ktorým sú nerozlučne späté všetky jej spomienky na detstvo a najkrajšie chvíle jej života, Ane trhá srdce. No za daných okolností inú možnosť nevidí... Clara (Marta Hazas) je veľmi šťastná, keď jej Mateo zavolá a má po dlhom čase konečne dobré správy. A keďže už si ich naozaj nedokáže nechať len pre seba, preto uháňa za Ritou a povie jej všetko, čo vie. Všetko, čo zatiaľ musia tajiť pred Anou, ktorá sa práve dnes vydáva! Apropo, Ana... Enrique a Marco sa môžu pokojne aj postaviť na hlavu, no jej rozhodnutie odísť z Velvetu sa im zvrátiť nepodarí!

Raúl (Asier Etxeandia) a Jonás (Llorenç González) sú zdesení, keď Clara „nechtiac“ roztrhá Anine svadobné šaty! Nanešťastie to však jej svadobné plány nijako výraznejšie nezdrží, takže ak sa nestane zázrak, a to naozaj rýchlo... Už o chvíľu bude z Any pani Álvarezová!

Sledujte v piatok, 1. februára, o 13.15 a v pondelok, 4. februára, o 13.20!

Komentáre ( 0)