DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Velvet IV.: 19. a 20. epizóda

04. 02 2019 14:05 | Alexandra Stahlová
Velvet IV.: 19. a 20. epizóda
Velvet IV.: 19. a 20. epizóda Foto: Eurokim

Vyšinutá Christina sa rozhodne podniknúť posledný zúfalý pokus o prekazenie Aninho a Albertovho šťastia!

Mateo (Javier Rey) je nekonečne šťastný, že sa mu po toľkých rokoch podarilo nájsť Alberta (Miguel Ángel Silvestre) živého a zdravého. Len stále nechápe, prečo sa jeho najlepší kamarát nevrátil domov a prečo sa, dočerta, po celý čas nikomu z tých, čo ho milovali a zúfalo sa preňho trápili, vôbec neozval... Všetci vo Velvete sú prekvapení, že Ana (Paula Echevarría) zrušila svadbu s Carlosom (Peter Vives) v deň jej konania, šokujúcu pravdu totiž pozná len hŕstka zasvätených... Alberto je zmätený, keď mu Mateo povie, že jeho manželstvo s Clarou (Marta Hazas) sa dávno rozpadlo a na adrese, kam mu písal, už viac ako štyri roky nebýva. Anu čaká neľahká úloha – musí vysvetliť malému Albertovi (Aitor Calderón), prečo si nakoniec nevzala Carlosa a nájsť spôsob, ako ho pripraviť na to, že otec, ktorého nikdy nepoznal, stále žije. Cristina (Manuela Velasco) znovu začína strácať pevnú pôdu pod nohami. Zdá sa, že ďalšiu prehru s nenávidenou Anou už zrejme nerozchodí! Keď nečakanými novinkami totálne vykoľajený Raúl (Asier Etxeandia) zodvihne telefón a začuje v slúchadle Albertov hlas, jeho srdce urobí od nadšenia niekoľko premetov a oči sa mu naplnia slzami... Ďalší dôvod na radosť a oprávnenú hrdosť dostane hneď na druhý deň, keď Jonásovi (Llorenç González) konečne príde poštou netrpezlivo očakávaná pozvánka na konkurz, ktorý môže navždy zmeniť jeho život!

Kým sa malá Cris (Naia Guz) zbližuje s malým Albertom, jej vyšinutá matka sa rozhodne s Carlosovou pomocou podniknúť posledný zúfalý pokus o prekazenie Aninho a Albertovho šťastia! Keď sa Enrique (Diego Martín) konečne odhodlá vyznať Patricii (Miriam Giovanelli) lásku, poznanie, že prišla o ich dieťa, ho zničí... Pohľad na syna a jeho malú kamarátku, ktorí sa spolu hrajú na streche, Anu dojme – pripomenie jej totiž vlastné detstvo po Albertovom boku. Clara temer z nôh spadne, keď sa vo Velvete zrazu objaví Marcova (Francesco Testi) prekrásna snúbenica Antonella (Teresa Lozano)! Ukáže sa, že potvora Cristina po celé roky klamala svojej dcérke, že jej otcom je Alberto – boľavú pravdu sa tak rozkošné dievčatko dozvie až od neho.

Vonku práve zúri silná búrka a dážď sa v hustých prúdoch valí k zemi, keď sa pohľady Any a Alberta po rokoch konečne opäť stretnú – rovnako ako vzápätí ich pery v sérii horúcich vášnivých bozkov! Nie sú však jediní, koho dnes večer úplne ovládnu city. Žiaľ...

Sledujte v utorok, 5. februára, o 13.30 a v stredu, 6. februára, o 13.20!

Komentáre ( 0)