DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Velvet IV.: 21. a 22. epizóda - FINÁLE

06. 02 2019 14:05 | Alexandra Stahlová
Velvet IV.: 21. a 22. epizóda - FINÁLE
Velvet IV.: 21. a 22. epizóda - FINÁLE Foto: Eurokim

Než sa Ana a Alberto vezmú, ešte sa toho nemálo zomelie. Na svoj happyend si ešte chvíľu počkajú... No rozhodne to stojí zato!

Pohľad na bezvládneho malého Alberta (Aitor Calderón) na nemocničnom lôžku, láme Ane (Paula Echevarría) a Emiliovi (José Sacristán) srdce. Najbezradnejšie sa však pri synčekovi, o ktorého existencii nemal ani najmenšie tušenie, cíti Alberto (Miguel Ángel Silvestre). O to šťastnejší a vďačnejší preto je, keď drobec otvorí oči, zloží si kyslíkovú masku a spýta sa ho, či je v nebi - pretože ho spozná! V návale obrovského šťastia preto milovanú ženu opäť požiada o ruku... A ona súhlasí! Keďže bude treba obrovskú investíciu na opravu všetkých škôd, ktoré vo Velvete narobil ničivý požiar založený Cristinou (Manuela Velasco), asi neprekvapí, že Marco (Francesco Testi) sa chce módneho salónu čo najrýchlejšie zbaviť. Vďaka jeho otcovi Enzovi (Frank Crudele) a férovej ponuke, ktorú nemožno odmietnuť, sa tak Velvet opäť ocitne v tých najsprávnejších možných rukách... V Albertových rukách! No keďže on aj so svojou malou rodinkou už onedlho odletí do Ameriky, kto bude mať na starosti znovuvybudovanie Velvetu a osudy jeho zamestnancov je zatiaľ vo hviezdach. Mateo (Javier Rey) je veľmi dojatý, keď sa vďaka láskavému správcovi svojho niekdajšieho domu, ktorý po celé tie roky trpezlivo odkladal jeho poštu do veľkej škatule, konečne môže zahĺbiť do riadkov, ktoré mu písal jeho najlepší priateľ.

Až keď sa Blanca (Aitana Sánchez-Gijón) rozžiari ako vianočný stromček, keď jej Emilio povie o svojom rozhodnutí ostať v módnom dome, si Anin strýko s prekvapením uvedomí, ak veľmi by svojej dlhoročnej kolegyni a kamarátke chýbal – a ako veľmi by chýbala ona jemu! Alberto ponúkne odmenu 15-tisíc pesiet tomu z poštových doručovateľov, kto mu prezradí, kto odchytával jeho listy Ane... A tak kým sa Ana spolu s Ritou (Cecilia Freire) a Clarou (Marta Hazas) venuje svadobným prípravám, Alberta čaká boľavá konfrontácia s dávnym sokom Carlosom (Peter Vives), ktorý mu sprosto ukradol päť rokov života! Keď o niečo neskôr, krátko pred svadbou s Anou, začne šťastný Alberto podpichovať Matea v súvislosti s budúcnosťou jeho vzťahu s Clarou, vyjde najavo šokujúca pravda, ktorú Mateo zatiaľ pred svojou láskou i celým svetom úzkostlivo tajil...

No než sa Ana a Alberto konečne vezmú, ešte sa toho nemálo zomelie. A keďže pôvodné plány vďaka istej nečakanej udalosti opäť raz vyletia hore komínom... Na svoj happyend si ešte chvíľu počkajú. A nielen oni. No rozhodne to stojí zato!

Sledujte vo štvrtok, 7. februára, o 13.30 a v piatok, 8. februára, o 13.20!

Komentáre ( 0)