DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Velvet

30. 06 2016 06:25 | Alexandra Stahlová
Velvet
Velvet Foto: Eurokim

Nerovnej láske Any a Alberta postaví osud do cesty veľa prekážok. Tak veľa, že sa pozvoľna zmení na... Zakázanú.

(Velvet, resp. Galerías Velvet, Špan., 17. február 2014 - ..., Stereo, HD)
Hrajú: Paula Echevarría, Miguel Ángel Silvestre, Manuela Velasco, José Sacristán, Aitana Sánchez-Gijón, Javier Rey


Pondelok až piatok o cca 13.25
Španielsko, koniec päťdesiatych rokov 19. storočia. Priamo v srdci Madridu nájdete magické miesto, ktoré v každom človeku v krajine, bez ohľadu na pôvod, postavenie, pohlavie, vek či majetok, skôr či neskôr prebudí túžbu smieť tam aspoň raz za život nakúpiť. Tým miestom je módny dom Velvet a jeho neopakovateľnú atmosféru okrem prekrásnych (a hriešne drahých) modelov šiat, útulných priestorov a príjemného personálu dokonale dotvárajú i príbehy ľudí, ktorí v ňom žijú, pracujú, snívajú, trpia, milujú, nenávidia a občas... I zomierajú.

Tým najkrajším, a zároveň i najkomplikovanejším z nich je nepochybne príbeh osudovej lásky krásnej, milej a láskavej mladej krajčírky Any Riberovej (Paula Echevarría) a jediného dediča módneho impéria Velvet Alberta Márqueza (Miguel Ángel Silvestre). Obaja boli rozhodnutí vzoprieť sa zväzujúcim spoločenským pravidlám i neskrývanej nevôli úplne cudzích ľudí, ale i blízkych a priateľov, a naplno prežívať svoju lásku bez ohľadu na názor ostatných, v ktorých očiach je ich nerovný vzťah čosi ako neodpustiteľný hriech či prinajmenšom trápny poklesok, ktorý buď nedokážu alebo jednoducho nechcú pochopiť a nad ktorým preto len dramaticky ohŕňajú nos a znechutene prevracajú oči...

Nanešťastie však i sám osud postaví Ane a Albertovi do cesty veľa nečakaných prekážok, ktoré budú pre ich lásku ťažkou skúškou – dokonca tak veľa, že sa z nepochopenej a netolerovanej pozvoľna zmení na... Zakázanú.

Komentáre ( 0)